Räppar PK on valmis saanud uue video, mis on stereotüüpsest räpivideost väga kaugel

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Räppar PK

FOTO: youtube.com

Räppar PK on valmis saanud uue video, mis on stereotüüpsest räpivideost väga kaugel. Tegu on Võsu metsas filmitud teosega, milles on silmale ilusaid kaadreid nii mõnigi.

Video stsenaariumi ning kunstilise lahenduse on loonud Teresa-Katriin Liivak, kes koos ZenStudioga on loonud midagi täiesti erinevat tavalisest hip-hop visuaalist.

Lugu kõnetab kõiki inimesi, kes pürgivad sõltumatuse poole.

«Parema elu nimel» on ka PK tulevase albumi nimilugu, album ilmub aastal 2017 ning on järjekorras artisti teine stuudioalbum pärast 2015 aastal ilmunud plaati «Labürint».

Järgmine kord võib esinemas näha meest oktoobris ja seda Suhkrumollis, Tallinna vanalinnas.

Kuula ja vaata lugu!

Kuidas meeldib?

12 aastat muusikat teinud PK, kodanikunimega Joosep Vau 

FOTO: Erakogu

Kes on räppar PK?

Mõnede takistuste ja pausidega umbes 12 aastat muusikat teinud PK ehk kodanikunimega Joosep Vau, on oma teekonnal jõudnud ette võtta nii eesti, kui ka inglise keele. Alustanud MC Battletega bättelräpparite keskel kuid eksperimenteerinud pikemal perioodil ka inglisekeelse muusikaga, naases räppar tagasi emakeele peale 2009. aastal. Mõni aeg pärast seda ilmus mehe esimene eestikeelne mixtape  «17PK7F», 2014 esimene video «Palverännak ning 2015 debüütstuudioalbum «Labürint».

Algusajast peale on PK muusika läbiv tunnus ning rõhk olnud flowl ning võrdlustel. Viimastel aastatel on tema heli muutunud meloodilisemaks ning pakub räpiaustajale alternatiivi Eesti hip-hopis kõrgelt tunnustatud «boombap» kõlale.

«Parema elu nimel» on üleskutse lahti laskmaks vajadusest teineteise elusid kontrollida ning keskendumaks enda elu täisväärtuslikkusele.

12 aastat muusikat teinud PK, kodanikunimega Joosep Vau 

FOTO: Erakogu

Kas sina saad öelda, et tead mida tahad? 

Kuula!

Vaata!

Elu24 maksab vihje eest tasu!

SAADA vihje
Tagasi üles