Nike

Überseksikas geist näitleja Colton Haynes ei mäleta, millal ta viimati seksis!

LOS ANGELES - MAY 25: Colton Haynes at 37th College Television Awards on May 25 2016 in Los Angeles, California. (Photos by Steve Buckley/BuzzFoto.com) Buzz Foto LLC http://www.buzzfoto.com 1112 Montana Ave. Suite 80 Santa Monica, CA 90405 1 310 441 4464 1 310 980 8822 1 310 691 3888 *** Local Caption *** Colton Haynes

FOTO: Steve Buckley/Steve Buckley/BuzzFoto.com

Sarjast «Arrow» («Vibukütt») tuntud näitleja Colton Haynes jutustas oma hiljuti antud intervjuus ajakirjale «Out», et tal ei olegi enam meeles, millal ta viimati kellegagi intiimne oli!

Näitleja, kelle käed on viimasel ajal tööd täis olnud ütleb, et ta sooviks, et tal oleks mahlakamaid lugusid jutustada, kuid kahjuks ei ole tema elus viimasel ajal midagi eriti põnevat juhtunud.

Ka sarjast «Teen Wolf» tuntud näitleja naudib oma sõnade kohaselt hetkel vallalispõlve, kuid kui Härra Õige nüüd ja praegu uksest sisse astuks, ei oleks tal ka selle vastu midagi.

Haynes ei ole alati oma seksuaalsuse osas niivõrd avatud olnud. Kui ta 2006. aastal Los Angeles'se kolis soovitas ta managament tal fakti üldse vaka all hoida. Nüüd ütleb Colton, et kui sa oled noor ja tahad edukaks saada, siis sa usud ja usaldad inimesi, kes on sinu ümber, eriti kui sa oled pärit sellisest kohast nagu Kansas. Sellele vaatamata ei tunne ta ennast hästi, et pidi taolist tähtsat osa oma elust varjama ning ei soovi sama kellelegi.