Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

USAs said jäävee väljakutses tuletõrjujad raskelt vigastada

USAs said Ice Bucket Challenge´is tuletõrjujad raskelt vigastada

FOTO: Youtube

USAs Kentuckys Campbellsville´is sai üliõpilaste läbi viidud Ice Bucket Challenge`is neli abiks olnud tuletõrjujat kannatada.

Ice Bucket Challenge on kogu maailmas leviv mäng, milles tuleb end väljakutse peale ämbritäie jäise veega üle kallata, edastab cnn.com.

Campbellsville´i ülikoolis aga ei läinud selle ettevõtmisega kõik plaanitult.

Tuletõrjujad kallasid üliõpilastegrupile jahedat vett tuletõrjeauto tõstukil olnud suurest anumast.

Pärast üliõpilaste veega üle valamist tahtsid tuletõrjujad autolt maha tulla, kuid kogemata läksid vastu elektriliini ning said elektrilöögi.

Campbellsville´i politseijuht Tim Hazlette sõnas meediale, et kaks tuletõrjujat sai intsidendis raskelt kannatada, kaks aga kergemalt.

41-aastasel Tony Grideril ja 22-aastasel Simon Quinil on raskeid põletushaavu ning nad transporditi kiirabihelikopteriga Louisvilli haiglasse. Grideri seisund on kriitiline.

37-aastase Steve Marrsi ja 28-aastase Alex Johnsoni vigastused olid kergemad ning nad said ravi kohalikus haiglas.

Üliõpilased juhtunus vigastada ei saanud.

Ice Bucket Challenge puhul tuleb jääkülma vee väljakutse võtta vastu 24 tunni jooksul ja annetada raha heategevuseks.

Sellega on liitunud maailma mitmed kuulsused. Isegi Venemaa presidendile Vladimir Putinile esitati jääkülma vee väljakutse, kuid ei ole teada, kas ta sellele vastas.