Eesti Muusikaauhinnad 2020

David Schwimmer hoiatab naisi vägistamise eest

David Schwimmer

FOTO: Sal Bautista / Stargaze Media Photos

David Schwimmer hoiatab naisi selle eest, et nad võivad ohtra alkoholiga pidutsedes vägistamise ohvriks langeda, vahendab digitalspy.co.uk.

Endine telesarja «Sõbrad» staar asus Los Angeleses asuvasse vägistamisohvrite ravile spetsialiseerunud keskuse direktori ja kõneisikuna tööle pärast seda, kui üks tema naissoost sõber seksuaalkuriteo ohvriks langes.

 Schwimmer edastas meedia vahendusel kõigile naistele palve, et nad hoolitseksid enda eest ja oleksid ettevaatlikumad, sest üha rohkem naisi elavad pidutsemisest ja alkoholi tarbimisest üleküllastunud elu.

«Mind paneb muretsema, et nii palju tüdrukuid läheb lihtsalt välja ennast purju jooma ning kaotavad sellega igasuguse arusaama sellest, mida nad teevad või kellega koos nad on,» ütles Schwimmer ajakirjale Cosmopolitan.

«Mulle meeldib samuti väljas käia, ennast koos sõpradega purju juua ja nautida head seksi vastastikuselt kokkulepitud olukorras, aga tuleb siiski teada, kuhu piir tõmmata. Ma olen mees ja ma tean, et mehed lähevad baaridesse seksijahile, ja see on okei. Aga see ei ole okei, kui seks on teise osapoole tahte vastane või kui partner on alkoholi või narkootikumide mõju all. Kui mul on tütar, oleksin ma väga mures.»

Tagasi üles