Getter pani Ott-Sanderile pika puuga

Pühapäeval,.  2. juunil toimus Raplas esimene Rapla Selveri Suurjooks, mille korraldas ajakiri Jooksja koostöös Rapla Jooksuklubiga.

5 km distantsi läbisid ka jooksu patroonid Getter Jaani ja Ott-Sander Palm ning seekord oli Getter rajal Otist kiirem. Ott saabus finišisse Getterist 5 min. hiljem.

0 km distantsi võitis Sergei Tšerepannikov (ajaga 32.59) Vjatšeslav Košelevi (33.00) ja Elar Vulla (33.44) ees. Samal distantsil jooksis ka Pavel Loskutov. Naiste võitjaks tuli Natalia Sokolova (ajaga 35.58).

5 km distantsi parim mees oli Priit Aus (aeg 14.52) ja parim naine Piret Pormeister (18.30).

5 km distantsi läbisid ka jooksu patroonid Getter Jaani ja Ott-Sander Palm. Seekord oli Getter rajal Otist kiirem.Hiljem osalesid patroonid ka autasustamisel,andes 10 km võitjale Sergei Tšerepannikovile üle Euronicsi poolt välja pandud 46 tollise televiisori.

Ott-Sanderi kommentaar Getteri vingele jooksule oli aga järgmine: «Naised on alati paremad!»

Jooksu korraldamisel olid abiks ka Miss Raplamaa 2013 finalistid,samuti osalesid lastejooksudel Luisa Värgi kehastatud Lotte ja Selveri Tibu.Lapsi oli jooksurajal üle 300.

5 ja 10 km raja lõpetas üle 600 jooksusõbra, koos lastejooksudega oli osalejaid ligi 1000.