Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

Red Hot Chili Peppers´i kontsert toob liiklusmuudatusi!

Seoses Red Hot Chili Peppers’i kontserdiga Tallinna Lauluväljakul järgmisel esmaspäeval, 30. juulil muudetakse Tallinnas liikluskorraldust.

REKLAAM
REKLAAM

Külastajaid palutakse kontserdile tulla ühistranspordiga või jala. Parkimine Tallinna Lauluväljaku ümbruses on raskendatud. Külastajatel palutakse pöörata tähelepanu ka ürituse ohutuse tagamise nõuetele.

30. juulil muudetakse Tallinna Lauluväljaku ümbruses liikluskorraldust ja piiratakse sõidukiirust – suuremad muudatused on Narva maantee, Pirita tee ja Smuuli tee vahelisel lõigul, kus on sõidukitele peatumine keelatud ja liikumiskiirust piiratud 30 km/tunnis. Juhtidel palutakse järgida teedele-tänavatele paigaldatud viitasid ja liikluskorraldusvahendeid. Parkimine Lauluväljaku ümbruses saab olema raskendatud. Seoses sellega soovitavad kontserdi korraldajad jätta autod koju ja tulla kontserdile ühistranspordiga või jala.

Alates 29. juuli õhtust on keelatud peatumine ja parkimine Lauluväljaku Mere väravate esisel parkimisalal ning Lasnamäe väravate kõrval asuvates parklates ja Narva maanteel Pirita tee - Smuuli tee vahelisel lõigul. 30.juuli hommikul suletakse tavaliiklusele ligipääs ka Joa, Oru, Kuristiku ning Valge tänavale ning 30.juuli lõunal suletakse tavaliiklusele juurdepääs ka Lauluväljaku Mere värava esisele alale.

Parkimisvõimalused on Pirita tee ääres suunaga Pirita poole vastavalt märgistusele ning piiratud ulatuses ka Smuuli teel ning Narva maanteel Smuuli tee ja Vana-Kuuli tänava vahelisel lõigul.

Korraldaja palub Tallinna sõidukijuhtidel olla äärmiselt tähelepanelik, sest Tallinnasse on oodata oluline hulk välismaalt tulevaid kontserdikülastajaid, kes meie liikluses ei pruugi kõige paremini orienteeruda. Kõikidel liiklejatel eriti aga Lauluväljaku lähistel liiklevatel inimestel tuleb arvestada täiendava ajakulu ning uue sobiliku marsruudi leidmisega.

Kuna Red Hot Chili Peppers’i Tallinna kontserdi lava ülesehitus Lauluväljakul käib mitme päeva jooksul, siis autojuhtidel palutakse olla tähelepanelik ka 27. ja 28. ning 29. juulil, mil Lauluväljaku ümbrusesse on oodata esimesi fänne uudistama.

Parkimise ja liikluskorralduse skeemi leiab SIIT.

Tallinna ühistranspordi graafikute kohta saab infot Tallinna linna infotelefonilt 1345. Kontserdi ajal tuleb taksoga sõitjatel arvestada, et päris Lauluväljaku väravate lähedusse taksot tellida on äärmiselt keeruline.

Tallinna Lauluväljak avab väravad 30. juulil kell 16:00. Publikule on avatud Mere, Oru ja Lasnamäe väravad.

Seoses suure hulga külastajatega võib piletikontroll ning isiku ja asjade läbivaatus võtta aega.
Ratastoolis inimestele on kontserdi jälgimiseks eraldatud spetsiaalne ala Tuletorni poolsel invatribüünil. Korraldajad paluvad kõigil külalistel jälgida Lauluväljakul ja selle lähiümbruses asuvaid eriviitasid ja infostende.

Kontserdile ei pääse, kui teil on kaasas vihmavarje, foto-, audio- ja videosalvestustehnikat, oma sööki ja jooki, tuli- ja külmrelvi, pürotehnikat, vilkuvaid laserpulki, ohtlikke aineid ja esemeid, alkoholi ja narkootikume, loomi, jalgrattaid, rulluiske ja rulasid, samuti ka liigset pagasit. Kontserdile ei pääse tugevas joobes, agressiivselt käituvad või teisi häirivad isikud.

Maailma tuliseim bänd Red Hot Chili Peppers esineb Tallinna Lauluväljakul 30. juulil ainsa välikontserdiga Baltimaades. Tallinnas esitab bänd lugusid oma uuelt kauamängivalt «I'm With You» ja kindlasti ka valiku varasema loomingu paremikust - esitusele tulevad sellised lood nagu «Can’t Stop», «The Adventures of Rain Dance Maggie», «Californication», «Otherside», «Give It Away», «Under The Bridge», «By The Way», «Dani California» jpt. Kontserdi erikülalisena astub lavale Inglismaa bänd The Vaccines.

 

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Video: endised riigikogulased läksid Savisaart «ravima»
+76
1397815199
Saagim Aunaste nahutamise peale: ühel hetkel mõtlesin, et tõusen püsti ja lahkun
+69
1397718438
Uskumatu foto: Inim-Barbie poseeris ilma meigita!
+55
1397762612
Genka parima sõbra surmast: pärast seda muutusid värvid tuhmimaks
+54
1397763638
Tori Spelling avalikustas, kuidas ta sai teada abikaasa afäärist
+54
1397767827
Üllatus: Getter laenas Genkalt särgi ja räppis nagu vana proff!
+48
1397759532
Lapseootel Airi Kansar sai alastifotode pärast ema käest koosa
+42
1397722582
Video: Tanel Padar esitas Toe Tagi laulu, mida ta polnud varem kuulnud
+42
1397758591
Genka vs Nirvana vs jazz: Lenna tegi «Pankroti» täiesti ümber!
+38
1397760295
Sahinad: Toomas Hendrik Ilvese ja Iivi Anna Masso vahel susiseb armuafäär?
+34
1397726342
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM