Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

Täna algab Roostal Battery Surfilaager 2012

Täna algab 14. Eesti surfielu suurfestival Battery Surfilaager 2012, mis keskendub esimese suurüritusena loodust säästvatele teemadele. Lisaks arvukatele surfikoolitustele lahutab külaliste meelt ulatuslik meelelahutusprogramm.

REKLAAM
REKLAAM

Selleaastase Surfilaagri peamine fookus on suunatud rohelisele mõtteviisile. Organiseeritud on prügi kogumine, sorteerimine ning ümbertöötlemisele suunamine.

«Palume külastajatel oma sööki ja jooki kaasa mitte võtta, sest kõike vajalikku toitlustajatelt ning laagrilavkast. Oleme keelanud plastiknõud - iga külastaja saab pandi vastu lunastada laagritopsi, kuhu jooke serveeritakse. Ja muidugi palume kõikide külastajate abi, et rand ning mets peale laagrit puhtaks jääks ning kaaluge kindlasti auto jagamist või tulge Surfilaagri bussiga!» rääkis Surfilaagri peakorraldaja Kristel Vettik.

Täna alustab Battery Surfilaager Nostalgiapäevaga, kus meenutatakse surfi algusaegu ning vaadatakse surfifilme. Rannalaval esineb surfibänd Võõras. Õhtu lõpetab öökino, kus Eesti Film 100 raames esitleb filmi «Vasaku jala reede» Andres Kõpper.

«Igal aastal läheb ka meelelahutusprogramm sisukamaks ning tegevust leiavad kõik pereliikmed. Soovitame heita pilk peale surfi ka muudele koolitustele, kus räägitakse rohelisest jalajäljest, nahahooldusest, tervislikust toitumisest ja veeohutusest. Laste päevakavast leiab samuti mänge, õpetlikke loenguid ning tantsutunde,» rääkis Vettik.

Järgnevate päevade jooksul toimub Roosta mändide all veel palju põnevat - «Tantsud surfariga» Liina Randpere eestvedamisel, aasta stiilipidu «Latin Overdose Day», surfivõistlused ning žanriliselt väga lai muusikavalik - kuulata saabreggaet, rokki, afro beati ja ladinapäraseid rütme.

Laupäevane «Kümnendite kulla» kontsert, kus esinevad eksklusiivselt Siim Aimla juhendamisel Georg Otsa nimelise Muusikakooli big-band solitidega Liis Lemsalu, Mikk Saar, Rosanna Lints ja Raimondo Laikre, ning Eesti muusika raudvarasse kuuluvad Voldemar Kuslap, Heidy Tamme ja Ele Kõlar.

Lisaks esinevad viie päeva jooksul Eesti-Kuuba-Venetsueela bänd La Perfecta Combinacion koos solisti Martha Acostaga Puerto Ricost, DJ Bert on Beats, Dice Rudy & Tommyboy jpt.

Surfilaagri väravad avatakse kell 15. Pileteid saab osta Ticketpro keskkonnast ja kohapealt.

Jooksvat infot ja täienevat programmi saab jälgida kodulehelt ning Facebookist.

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Saagim Aunaste nahutamise peale: ühel hetkel mõtlesin, et tõusen püsti ja lahkun
+64
1397718438
Lapseootel Airi Kansar sai alastifotode pärast ema käest koosa
+41
1397722582
Sten pani 30 sekundiga Anna kõhus liblikad lendama
+37
1397666413
Üllatus: Getter laenas Genkalt särgi ja räppis nagu vana proff!
+36
1397759532
Loe ja minesta: viis rabavat fakti Inim-Keni kohta!
+33
1397682955
Sahinad: Toomas Hendrik Ilvese ja Iivi Anna Masso vahel susiseb armuafäär?
+32
1397726342
Uskumatu foto: Inim-Barbie poseeris ilma meigita!
+31
1397762612
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM