Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

Kristiina Aigro viis ilunippi, et fotol loomulikult ilus näida

Eksmiss, kogenud modell ja ärinaine Kristiina Aigro on fotokaamera ees ja taga olnud lugematul arvul kordadel. Buduaar uuris Kristiinalt häid nippe, mida ta õpetab algajatele modellidele ja mida ka ise silmas peab, et fotodel kaunis välja näha.

REKLAAM
REKLAAM

«Miks Hollywoodi staaridel on punasel vaibal tihti käed puusas ja jalad ristis? Sest see on kõige lihtsam variant alati iga nurga alt kaunis välja näha,» õpetas Kristiina kevadel Buduaari ajakirja jaoks korraldatud Bastioni pildistamisel.

Kristiina soovitab alati kontrollida viit põhidetaili, et need oleks paigas. «Selleks kulub umbes viis sekundit ja tulemus on alati meeldiv ja kaunis. Kuid selleks pead ka ise peegli ees tööd tegema ja oskama oma unikaalsust enda kasuks pöörata,» räägib Kristiina.

Kristiina soovitused:

1. Hoiak. Sirge selg lisab elegantsi, vormib piltidel keha kaunimaks ja teeb pikemaks. Katseta mõned korrad koos korsetiga ja jäta tunne meelde. Küürus naine jääb pildil kole, kui tegemist pole just kõrgetasemelise kõrgmoe fotoseeriaga.

2. Käed. Kehast eemale ja alati sätitud. Pööra tähelepanu sõrmedele, harali sõrmed mõjuvad koledasti. Vastu keha surutud käed muudavad käsivarred paksemaks. Käsi puusas hoides muudab see käsivarred peenemaks ja rõhutab peenikest pihta.

3. Jalad. Vales asendis jalad võivad muuta riietuse koledaks. Kõige lihtsam, pane jalad risti kokku! Miks staarid seda teevad? See muudab puusad pildil väiksemaks ja sääremarjad peenemaks ja paksud põlved ei paista välja. Seda on kõige lihtsam teha, iga teine poos nõuab suuremaid katsetusi ja harjutamist.

4. Silmad. Pilk on kõige olulisem! Alati mõtle millelegi, kui sind pildistatakse, see väldib tühja pilgu tekkimist. Kui soovid naeratavaid silmi, mõtle millelegi helgele.

5. Naeratus. Muudab iga poseerija kaunimaks ja säravamaks. Milline naeratus sulle täpselt sobib, seda harjuta peegli ees. Ülisuur naeratus sobib vähestele. Õpi ära üks kindel naeratus, mis sulle alati sära annab.

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Video: endised riigikogulased läksid Savisaart «ravima»
+87
1397815199
Uskumatu foto: Inim-Barbie poseeris ilma meigita!
+62
1397762612
Genka parima sõbra surmast: pärast seda muutusid värvid tuhmimaks
+61
1397763638
Tori Spelling avalikustas, kuidas ta sai teada abikaasa afäärist
+57
1397767827
Üllatus: Getter laenas Genkalt särgi ja räppis nagu vana proff!
+52
1397759532
Video: Tanel Padar esitas Toe Tagi laulu, mida ta polnud varem kuulnud
+46
1397758591
Genka vs Nirvana vs jazz: Lenna tegi «Pankroti» täiesti ümber!
+38
1397760295
Põhja-Tallinn avaldas muusikavideo «Petteid loon'd»! Kuidas meeldib?
+22
1397756631
Miley Cyrus: olge vait ja lubage mul paraneda!
+22
1397832479
Video: Jaan Pehk laulis kurikuulsast Eesti kukeseenemüüjast
+21
1397760071
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM