Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

12 asja, mida naised teevad paremini kui mehed

Paljud uuringud on tõestanud, et osasid asju teevad naised paremini kui mehed. Cosmopolitan otsustas naiste ego upitada ja tõi välja mõned põnevamad.

REKLAAM
REKLAAM

1. Naised on puhtamad

San Diego ülikool uuris Ameerika kontoreid ja avastas, et meeste töölauad on pisikuterikkamad kui naiste omad. Meeste tööpiirkondades oli kuni 20 protsenti rohkem baktereid ja põhjuseks olevat asjaolu, et nende hügieen on kehvem.

2. Naised on etemad intervjuudel

Lääne-Ontario ülikool avastas, et naised suudavad tööintervjuudel stressiga paremini toime tulla kui mehed. Kuigi naised on enne suurt hetke rohkem närvis, läheb neil intervjuu ajal paremini. Seda seetõttu, et nad valmistuvad põhjalikumalt ette.

3. Naised muutuvad evolutsiooni käigus kuumemaks

Hiljutine uuring paljastas, et kui naised muutuvad evolutsiooni käigus ilusamaks, jäävad mehed samaks.

4. Naised elavad suurema tõenäosusega autoõnnetuse üle

Kurb, aga tõsi - meestel on 77 protsenti suurem oht autoõnnetuses hukkuda kui naistel, leidis Carnegie Mellon University.

5. Naised oskavad paremini lohutust otsida

2000 inimest hõlmanud uuringust selgus, et naised otsivad oma probleemide lahendamiseks abi palju suurema tõenäosusega kui mehed. Kui 53 protsenti naistest räägib oma sõpradele, mis neid vaevab, siis meestest teeb seda vaid 29 protsenti.

6. Naised on masukindlamad

Ameerika statistikast selgus, et 80 protsenti nendest, kes on alates 2007. aastast töö kaotanud, on mehed. Põhjuseks on ilmselt see, et meeste domineeritud alasid nagu tootmine ja pangandus puudutas majandussurutis kõige rohkem. Võib-olla oleks aeg, et rohkem mehi töötaks meditsiinis ja hariduses?

7. Naised lõpetavad suurema tõenäosusega kõrgkooli

See on teada, et ülikooli astub rohkem naisi kui mehi, kuid fakt on ka see, et naised lõpetavad ja saavad kraadi suurema tõenäosusega.

8. Naised toituvad tervislikumalt.

Minnesota ülikool korraldas 14 000 inimest hõlmava küsitluse, millest selgus, et naised valivad tervislikumaid toite. Kui mehed eelistavad pigem külmutatud pitsat ja liha, nosivad naised puu- ja köögivilju.

9. Naistel on tugevam immuunsüsteem

Naiste salarelv on östrogeen. McGilli ülikooli uuring viitas, et see annab naistele eelise nakkustega võitlemiseks. Östrogeen astub vastu teatud ensüümile, mis nõrgestab keha esimest kaitseliini bakterite ja viiruste vastu.

10. Naised elavad kauem

Maailmas elavatest üle saja-aastastest inimestest on 85 protsenti naised. Üldjoontes elavad naised viis kuni kümme aastat meestest kauem.

11. Naised on paremad juhid, eriti praeguses majanduses

Mitmed eksperdid on veendumusel, et naised on paremad bossid, kuna nad on paremad kuulajad, mentorid ja probleemilahendajad kui mehed. Juhtimisekspert Jay Forte ütles hiljuti väljaandele Daily News: «Praegu on tegu väga

teenustele orienteeritud majandusega, mistõttu peavad töötajad olema hästi motiveeritud. Naised on paremad ühendajad kui mehed ja nad teavad, kuidas aktiveerida oma töötajates kirge.»

12. Naised investeerivad paremini

100 000 portfooliot analüüsinud uuring näitas, et naiste investeerimistulu on 18 protsenti meeste 11 protsendi vastu. Seda võib seletada asjaolu, et naised on üldjuhul oma investeerimisotsustega ettevaatlikumad ja planeerivad pikema aja peale ette.

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Paul Walkeri tütar jagas liigutavaid pilte: isa, igatsen sind väga!
+61
1398192747
Staaristiil: Nicki Minaj'ist on saanud elegantne naine!
+35
1398192552
Olivia Munn paljastas, mida ta ei tee mehe nähes kunagi
+30
1398181876
Foto: Rihanna tähistas kanepipäeva läbipaistvas trikoos
+23
1398106855
Jay Z keeldub perega Kanye Westi ja Kim Kardashiani pulma minemast
+23
1398182208
Katy Perry otsib meest, kes talle lapse teeks
+21
1398082699
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM