Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

Mona Seefried: eestlased on suletud, aga äärmiselt siirad

«See oli uskumatu! Ma poleks eales osanud arvata, et Eestis võiks meid nii palju inimesi fännata ja ka sellisele üritusele kohale tulla,» kirjeldas näitleja Mona Seefried oma esimesi emotsioone Tartu Lõunakeskuses toimunud «Kirgede tormi» fännipärastlõunalt.

REKLAAM
REKLAAM

Kirgede tormi» vaatajatele tuntud kui Charlotte Saalfeldi kehastav Mona Seefried ütleb, et on Tartus käigust suisa hämmastunud. «See, et nii palju inimesi meid ootas, meile kingitusi tõi ja sellega näitas, et meid armastab - seda teada on väga meeliülendav,» õhkas näitlejatar teel Tallinnasse.

Seefried kirjeldab eestlasi kui üsna tagasihoidlikke inimesi, kes emotsoonide puhkedes tõeliselt siirastena paistavad. «Nad ei paku üle ja küllap seetõttu meie fänniüritus ka suhteliselt rahulikus tempos kulges,» arvab ta.

Tulles sarja «Kirgede torm» teemade juurde, tunnistab Seefried, et armastab oma karakteri juures kõige enam seda, et see oma välimusele nii palju aega kulutab. «Kindlasti on karakter ka mind mingil määral mõjutanud,» räägib naisterahvas. «Olen muutunud altimaks eksperimenteerimisele - hea meelega vahetaks näiteks juuste värvi või kannaks midagi pöörast.»

Selleks, et oma karakterist välja tulla ja vahete-vahel lõõgastuda, Mona Dirki eeskujul golfi mängima ei kipu.

«Mulle piisab elamisest endast - mulle meeldib küpsetada, aias askeldada või head raamatut lugeda. See ongi minu jaoks kogu lõõgastumine - teha midagi kodust ja rutiinset, nautida vaba aega,» räägib näitlejatar.

Mona kadestab eestlasi, kel on palju vaba ruumi, et vahepeal tülpimusega kiire elurutiini eest põgeneda. «Kui hakkasime maanduma, vaatasin alla ja nägin ainult metsa. Tekkis küsimus - kus on kõik majad?» väljendas naine oma imestust ja lisas, et tegelikult on ta ise suur looduse fänn.

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Esimene paparatsovideo: Evelin Ilves uuris pingsalt hinnalisi ökotooteid
+50
1397496734
Ilus! Kuula, kuidas Ed Sheeran kaverdab Beyonce lugu
+31
1397470093
Kate Upton taas hädas: soovin, et mul oleksid väiksemad rinnad
+29
1397469863
Kas sarnasus või eksitus? Ajaleht ajas Tanja segamini Eurovisiooni Poola esindajaga
+26
1397572324
VIDEO: Club Venuses valiti välja Raju 13 seksikad puuritüdrukud
+25
1397471355
Pikaajalises suhtes petab meestest 60 protsenti ja naistest 40 protsenti
+24
1397482063
Galerii: Moemaailma kroonijuveeli VICTORIA’S SECRET pesushow esmaesitlus Eestis
+22
1397484706
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM