Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

Teele Viira laskus köiel Swissôteli katuselt alla

Tallinnas Tornimäel asuv Swissôtel algatas uudse Vitality-programmi, millega avaneb hotelli külastavatel klientidel võimalus tellida treeningvarustus otse enda hotellituppa. Uudsele teenusele tegi adrenaliinist pulbitseva avapaugu Teele Viira - lauljatar laskus tornhoone katuselt köiega alla.

REKLAAM
REKLAAM

«Ma olen Swissôteli spaga (Pürovel Spa & Sport) juba tükk aega koostööd teinud, käin seal trennis,» meenutab Teele, kust sai alguse pöörane mõte laskuda Swissôteli katuselt köiega alla.

«Kui nad selle ideega esmalt lagedale tulid, kahtlesin ja mõtlesin tükk aega, aga lõpuks tegin selle nalja teoks,» on Teele õnnelik.

Kõige õudsemaks momendiks kogu adrenaliinirohke ettevõtmise juures pidas lauljatar üle katuseääre astumist. «See moment, et oledki reaalselt seal õhus ja nii palju meetreid kõrgel maast ning teadmine, et katusele tagasi ma ei saa on väga hirmuäratav,» märkis julgustüki teoks teinud Teele.

Teekond alla, võiks arvata, kulgeb pikalt, kuid Teele sõnul kulus selleks vaid 10 minutit. «Seal õhus olles ei saanudki päris aru, et kuidas aeg möödus. Ma ise üritasin mõistusega selles konkreetses hetkes püsida - vaadata linna panoraami ja kuigi juhendajad soovitasid alla mitte vaadata, tahtsin ma teada, mis tunne see on. Vaatasin alla - polnud üldse õudne,» tunnistab julge saareplika.

Pilti kirjeldab Teele kui ebareaalset. «See kõrgus andis maapinnast väga kauge pildi ja seetõttu polnud see hirmutav. Kolmandalt korruselt alla vaadata on palju reaalsem ja hirmsam,» märgib ta.

Ekstreemspordiharrastajat Teelest nüüd päevapealt ei saa, kuid omamoodi adrenaliinisõltlaseks võib lauljatari sellegipoolest pidada. «Adrenaliinitunne on väga hea. Pärast sellist läbielamist tundub elu poole ilusam - see, et lõpuks maa peale tagasi jõuda. Jess - ma elan! Ja kõik mis on tavapäraselt argine või murettekitav tundub nii tühine ja sind ümbritsev muutub palju ilusamaks,» on Teele avanenud kogemusega väga rahul.

Kõigile, kes pole midagi adrenaliinilaksu pakkuvat kogenud, soovitab Teele kindlasti midagi põnevat järgi proovida. «Ei tasu end lasta hirmutada piltidest või videodest. Kohapeal polnud asi üldse nii hirmus. Kõige hirmsam oli minul endal neid pilte pärast vaadata - alles siis hakkasid käed värisema,» kutsub Teele kõiki elamusspordis kaasa lööma.

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Saagim Aunaste nahutamise peale: ühel hetkel mõtlesin, et tõusen püsti ja lahkun
+49
1397718438
Sten pani 30 sekundiga Anna kõhus liblikad lendama
+35
1397666413
Kas sarnasus või eksitus? Ajaleht ajas Tanja segamini Eurovisiooni Poola esindajaga
+28
1397572324
Lapseootel Airi Kansar sai alastifotode pärast ema käest koosa
+27
1397722582
Loe ja minesta: viis rabavat fakti Inim-Keni kohta!
+22
1397682955
Evelin Ilves üllatab «Uinuva kaunitari» stiilis seelikuga
+19
1397569698
Munadepühade eri/ Kuidas saab šokolaad päris kanamuna sisse?
+19
1397638596
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM