Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

Vaata «Troonide mängu» kahe esimese osa sisututvustust!

1. osa:
Sari räägib kuningatest, kuningannadest, rüütlitest, vabameestest, õilsatest ja valelikest, kes tegutsevad väljamõeldud maailmas ja ajas ühe suure eesmärgi, Seitsme Kuningriigi raudse trooni nimel.

Öise vahtkonna jooksik tabatakse Talitundru lähistelt, sellele järgneb karm õigusemõistmine Lord Eddard «Ned» Starki käe läbi ning süveneb mure Müürist põhja pool kummitavate ohtude pärast. Koju jõudes kuuleb Ned oma abikaasalt, Catelynilt, et tema mentor Jon Arryn on  Kuningalinnas hinge heitnud. Kuningas Robert on teel põhja, et pakkuda Nedile vabaks jäänud Kuninga Käe ametit.
Samal ajal teiselpool Kitsast Merd, Pentoses, peab Viserys Targaryen plaani võita tagasi oma troon, selleks peab ta looma liidu metsikute Dothraki sõdalastega, sundides oma õe Daenery abielluma Dothraki pealiku, Khal Drogoga. Robert saabub Talitundrusse koos oma abikaasa, kuninganna Cerse ja teiste Lannisteridega: kuninganna kaksikvenna Jaime, kääbusvenna Tyrioni ja Cersei 12-aastase troonipärijast poja Joffreyga. Ned ei suuda oma vanale sõbrale Robertile «ei» öelda ning valmistub Talitundrust lahkuma, et asuda Kuninga Käe positsioonile, kuid Starkide poja Braniga juhutub midagi, mis lükkab Nedi lahkumise edasi.

REKLAAM
REKLAAM

2. osas:
Brani saatus on lahtine. Ned lahkub Talitundrust, võttes kaasa tütred Sansa ja Arya, samas kui tema naine Catelyn jääb Brani eest hoolitsema. Nedi sohipoeg Jon Snow asub teele põhja suunas, et liituda Öise vahtkonnaga. Tyrion otsustab mitte liituda lõunasse minevate sugulastega ja liitub Jon Snowga teekonnal Müürile. Ning Viserys peab plaani, kuidas võita tagasi troon, samas kui tema õde, Daenerys, pühendub oma uue abikaasa meelejärgi olemisele.

Troonide mängu kaks esimest osa on eetris täna, 8. septembril kell 21:00!
 

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Staaristiil: Nicki Minaj'ist on saanud elegantne naine!
+45
1398229721
Esmakordselt esineb Tallinnas maailmakuulus grupp OneRepublic!
+45
1398279695
Uku Suviste organiseeris Kristjan Kasearule esmaspäevaks sünnipäevapeo
+38
1398241348
Maailma kauneim naine on Lupita Nyong'o!
+37
1398286043
Video! Lenna üllatab uue meloodilise rokk-projektiga Moon Land
+36
1398347310
Paul Walkeri tütar jagas liigutavaid pilte: isa, igatsen sind väga!
+35
1398232539
Jalaga piki pead saanud poiss saab tänu 9-sekundilisele videole rikkaks!
+32
1398271310
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM