Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

Lihtsalt hakka fänniks ja võida ilusaid asju!

Dream On on rahvusvahelise turundusfirma Eesti filiaal, mis korraldab loosimisi erinevatele eriti headele tuntud kaubamärgiga asjadele täitsa tasuta!

REKLAAM
REKLAAM

Dream On esitles oma Facebooki lehel http://www.facebook.com/dreamondreamon?sk=wall uhkusega ka juba oma esimest edukat kampaaniat. Nimelt loositi 9. augustil välja kõikide vahel, kes Dream On lehte likesid, nende esimest postitust likesid, jagasid ja kirjutasid  kommetaari «jagatud» või oma nime, kaks uhiuut iPhone4 mobiiltelefoni pilti.

Dream On tutvustab ka oma esimest õnnelikku fänni. Loosirattast keerles välja õnneliku võitja nimi, kelleks osutus Rodriiges Hiietamm.

Juba 10. augustil kuulutas Dream On oma Facebooki lehel välja järgmise põneva mängu:

Kui sa tahad et juba homme ilmuks Dream On lehele pilt sinust koos selle vahva kotiga, mis juuresoleval pildil, siis märgi («tag-i») ennast  Dream On Facebooki lehel http://www.facebook.com/dreamondreamon?sk=wall juuresolevale pildile ja kirjuta kommentaariks «kotimäng».

Maksimaalselt saavad ennast fotole märkida 50 fänni. Kui te ei mahtunud enam märgistajate hulka, siis sellest pole lugu, kõikide kommenteerijate vahel loosime välja mahlase lisaauhinna.

Ja sama päeva õhtuks oli ka õnnelik võitja teada:

Fortuuna teed on sinka-vonka. Selle mängu võitis hoopis meesterahvas. Pildil võitja Rodriiges Hiietamm uue kotiga. Palju Õnne!

12. augustil läks Dream On lehel loosi eksklusiivne raamat, mis poelettidele niipea ei jõuagi

Ernesto Preatoni Kirjastuselt tuli välja uus raamat «MINU Türi-Alliku». Tõsielulises seiklusromaanis jutustab oma loo läti-juudi verd Arkadi Zukerman. Kõik sai alguse sellest kuidas Zukerman kolis Türi -Allikule plaaniga rikastuda, aga elu keerdkäigud tõid temani hoopis usu, armastuse ja päevinäinud kasvuhoone.

Paljugi põnevat juhtub veel - on verd, hirmu, saamahimu ja maaväliseid olendeid, aga sellest kõigest saate lugeda juba kõvakaanelisest monumentaalteosest, mille loosimises võite osaleda Dream On Facebooki lehel.

Ja õnnelik võitja on:

Auhinna väljaloosimise aeg jõudis kätte täna hommikul. Ernesto Preatoni Kirjastuse poolt välja pandud Arkadi Zukermani monumentaalteose «MINU Türi-Alliku» võitja on Rodriiges Hiietamm. Soovime kogu südamest õnne ja loodetavasti raamat talle ka meeldib!

Kui sinagi soovid osaleda enneolematult põnevates loosimistes, siis liitu kohe rahvusvahelise turundusfirma Eesti filiaali Dream On Facebooki lehega http://www.facebook.com/dreamondreamon?sk=wall Juba varsti uus mäng!!!

Vaata ka ilusate asjade pilte!

Toimetas: staarfacebookar Hendrik Tiido.

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Uskumatu foto: Inim-Barbie poseeris ilma meigita!
+26
1397846125
Beebiootel Airi Vipulkumar Kansar sattus koos abikaasaga trammiõnnetusse
+26
1397923879
George R.R. Martin paljastas, kui suureks kasvavad «Troonide mängu» lohed
+25
1397919377
Marilyn Jurmanil on varajane keskeakriis: jäin vallaliseks ja läksin peast hulluks!
+24
1397850639
Valge Maja keeldus Justin Bieberi riigist väljasaatmisest
+23
1398002168
Kuidas ta seda teeb? Illusionist võlub tuvid välja ei kuskilt!
+18
1397947107
Fotod: Kate kupatas Williami hävituslennuki esiistmelt minema
+14
1397926576
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM