Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

Kaur Kender läks abikaasa juurde tagasi?

Nii nagu Anastasia Kender (31) ütles, nii väidetavalt ka läks! Ärimees ja kirjanik Kaur Kender (39), kes kolis vahepeal oma venelannast abikaasa Anastasia juurest välja oma viimase raamatu «Comeback» muusa Rita Maastiku (35, väiksemal pildil) juurde, olevat tagasi kodus.

REKLAAM
REKLAAM

Kaurile olnud see Tallinnas oma kompsudega lühike maa astuda – Rita juurest Tatari tänava kandist vanasse kodusse Roosikrantsi tänavale ongi vaid mõni samm, kirjutab Kroonika.

Kaur Kender, kelle romanss Ritaga lõi heleda leegiga põlema mullu suvel, jõudnud vahepeal isegi lahutusprotsessiga algust teha. Kuid nüüd olevat kõik jälle nii nagu enne – Kaur läinud oma abikaasa juurde tagasi väidetavalt nimelt nende ühiste laste pärast, kelle Anastasia toonud üksvahe suure žestiga Ritale ja Kaurile kasvatada!

Samas pole lähikondsete sõnul armukolmnurga elus muutunud suurt midagi peale keskse kuju kolimise – härra veedab endiselt oma kvaliteetaega nimelt Ritaga. Hiljuti olid Tallinna kesklinna Madissoni Pubi külalised tunnistajaks väikesele naiste kätšile, kuna juba Anastasia juurde naasnud Kaur veetis seal mõnusasti aega Ritaga! Anastasia aga sattus paarile lihtsalt peale ja pisut tuuseldas ka Ritat…

«Kaur elab seal, kus on tema müts,» sõnab Rita, kes on Kroonikale vastates parasjagu just Kauriga koos, kahepidiselt mõistetavalt. Mida ütleks selle peale Anastasia? Paraku jääb ta tabamatuks.

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Paul Walkeri tütar jagas liigutavaid pilte: isa, igatsen sind väga!
+57
1398192747
Rasmus Rändvee pole bändi nimega rahul: nüüd me peame minema maailma selle sama nimega
+38
1398071240
Staaristiil: Nicki Minaj'ist on saanud elegantne naine!
+30
1398192552
Olivia Munn paljastas, mida ta ei tee mehe nähes kunagi
+25
1398181876
Foto: Rihanna tähistas kanepipäeva läbipaistvas trikoos
+22
1398106855
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM