Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Kuidas tähistavad jõule rikkad ja ilusad?

KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Kris Jenner näitas oma külluslikus jõulusäras maja | FOTO: Instagram/ Kris Jenner

Viskame pilgu peale maailma staaride kodudesse pühade ajal! Lugeja, lugeja, kellel on neist ilusaim kuusk?

Gisele Bündchen

❤️

Ein von Gisele Bündchen (@gisele) gepostetes Foto am

Kelly Osbourne

Night 2 decorating the before dad gets back from tour & mum is done with @thexfactor

Ein von Kelly! (@kellyosbourne) gepostetes Video am

Me & Mumma decorating the

Ein von Kelly! (@kellyosbourne) gepostetes Foto am

Kourtney Kardashian

Christmas at my house for @voguemagazine on my app.

Ein von Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) gepostetes Foto am

Christmas at my house for @voguemagazine on my app.

Ein von Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) gepostetes Foto am

Christmas at my house for @voguemagazine on my app.

Ein von Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) gepostetes Foto am

Beyonce

Miley Cyrus

❤️❤️MaMa & DaDa ❤️❤️

Ein von Miley Cyrus (@mileycyrus) gepostetes Foto am

Drew Barrymore

@yeswayrose #christmascameearly #thankyou #loveyou #rosefriends with @barrymorewines

Ein von Drew Barrymore (@drewbarrymore) gepostetes Foto am

Kris Jenner

Amber Rose

A Very Spooky Sebastian Christmas #HalloweenIsEveryDayAtOurHouse Decorated by Sebastian and Mommy ❤️

Ein von Amber Rose (@amberrose) gepostetes Foto am

Kim Kardashian

Britney Spears

Right before the boys went to their play last week ☃️☃️☃️ #tbt

Ein von Britney Spears (@britneyspears) gepostetes Foto am

Eva Longoria

Sunday Funday! #Brunch #SundayCasual

Ein von Eva Longoria Baston (@evalongoria) gepostetes Foto am

Mariah Carey

Festivating dahlings. ❄️☃

Ein von Mariah Carey (@mariahcarey) gepostetes Foto am

Kelly Clarkson

Sofia Vergara

Its up!!!!!#arbolitodenavidad

Ein von Sofia Vergara (@sofiavergara) gepostetes Foto am

Amanda Seyfried

Kylie Jenner

All I want for Christmas is you .. ❄️

Ein von Kylie (@kyliejenner) gepostetes Foto am

Tagasi üles