Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

Superstaari-Roosi: nälg ajab striptiisi tegema

«Alati sain valusa jalahoobi selga või kõhtu, kui mõnest klassikaaslasest möödusin,» meenutab Naistelehe veergudel oma kooliaega tartlanna Roosi Raudsepp, nüüdseks ka teada-tuntud, kui Superstaari-Roosi.

Pea kõik Roosi 21 eluaastat on möödunud mõnituste saatel, vaid muusika on leevendust pakkunud. Seda hävitavamalt mõjusid Roosile «Eesti otsib superstaari» kohtunike kommentaarid.

REKLAAM
REKLAAM

Nõnda nagu kooli läks Roosi ka koju suure hirmuga. Pole kahtlustki, et sealses närvilises keskkonnas ei tiulnud õppimisest suurt midagi välja. "Kui oli õppimise aeg, seisis ema mul rihmaga kõrval," pajatab Roosi.

Kui tüdruk oli 14aastane, võttis üks tema eluga kursis olev peretuttav ta käekõrvale ja viis laste turvakodusse. Umbes samal ajal diagnoositi Roosil ka raskekujuline depressioon.

Tütarlaps on tunnistatud 80% ulatuses töövõimetuks ning saab igakuiselt 200 eurot pensioni. "140 sellest läheb kommunaalkuludeks ning ülejäänu jääb siis elamiseks. Hetkel on mu pangaarvel alla 1 euro. Seda juhtub tihti, et mul pole midagi süüa," jutustab Roosi.

Vahel aitavad Roosit head tuttavad, kuid tõelises hädas olles on neiu pakkunud end leivaraha eest striptiisi tegema. Võimalusi Eesti riigis  selleks jagub - pimedates ööklubides ja veel hämaramates peourgastes.

Oma keha paljastamine on tüdruku jaoks suur eneseületus, kuid vahel ei jää lihtsalt muud üle. "Ma oleksin nõus ju ka koristajana töötama, kui muud ei saa, aga isegi koristajaks mind ei võeta," on Roosi meeleheitel. "Mu CV on liiga tühi ning koolgi pooleli."

Roosi püüab kõigest hoolimata olla vapper ja kinnitab, et kui kõik muu ongi ehk tema elus ebakindel ja heitlik, siis armastus muusika vastu on vankumatu ning on aidanud teda siiani pea püsti hoida.

Roosi on kindel, et laulmist ta ei jäta, tampigu tema oskusi porri kas või kolm Mihkel Rauda.

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Paul Walkeri tütar jagas liigutavaid pilte: isa, igatsen sind väga!
+64
1398192747
Staaristiil: Nicki Minaj'ist on saanud elegantne naine!
+40
1398192552
Olivia Munn paljastas, mida ta ei tee mehe nähes kunagi
+32
1398181876
Uku Suviste organiseeris Kristjan Kasearule esmaspäevaks sünnipäevapeo
+29
1398241348
Jay Z keeldub perega Kanye Westi ja Kim Kardashiani pulma minemast
+24
1398182208
Foto: Rihanna tähistas kanepipäeva läbipaistvas trikoos
+23
1398106855
Ups! Lea Michele'i topp kukkus alla ja paljastas rinna
+21
1398098035
Katy Perry otsib meest, kes talle lapse teeks
+20
1398088935
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM