Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

Superstaari-Roosi: nälg ajab striptiisi tegema

«Alati sain valusa jalahoobi selga või kõhtu, kui mõnest klassikaaslasest möödusin,» meenutab Naistelehe veergudel oma kooliaega tartlanna Roosi Raudsepp, nüüdseks ka teada-tuntud, kui Superstaari-Roosi.

Pea kõik Roosi 21 eluaastat on möödunud mõnituste saatel, vaid muusika on leevendust pakkunud. Seda hävitavamalt mõjusid Roosile «Eesti otsib superstaari» kohtunike kommentaarid.

REKLAAM
REKLAAM

Nõnda nagu kooli läks Roosi ka koju suure hirmuga. Pole kahtlustki, et sealses närvilises keskkonnas ei tiulnud õppimisest suurt midagi välja. "Kui oli õppimise aeg, seisis ema mul rihmaga kõrval," pajatab Roosi.

Kui tüdruk oli 14aastane, võttis üks tema eluga kursis olev peretuttav ta käekõrvale ja viis laste turvakodusse. Umbes samal ajal diagnoositi Roosil ka raskekujuline depressioon.

Tütarlaps on tunnistatud 80% ulatuses töövõimetuks ning saab igakuiselt 200 eurot pensioni. "140 sellest läheb kommunaalkuludeks ning ülejäänu jääb siis elamiseks. Hetkel on mu pangaarvel alla 1 euro. Seda juhtub tihti, et mul pole midagi süüa," jutustab Roosi.

Vahel aitavad Roosit head tuttavad, kuid tõelises hädas olles on neiu pakkunud end leivaraha eest striptiisi tegema. Võimalusi Eesti riigis  selleks jagub - pimedates ööklubides ja veel hämaramates peourgastes.

Oma keha paljastamine on tüdruku jaoks suur eneseületus, kuid vahel ei jää lihtsalt muud üle. "Ma oleksin nõus ju ka koristajana töötama, kui muud ei saa, aga isegi koristajaks mind ei võeta," on Roosi meeleheitel. "Mu CV on liiga tühi ning koolgi pooleli."

Roosi püüab kõigest hoolimata olla vapper ja kinnitab, et kui kõik muu ongi ehk tema elus ebakindel ja heitlik, siis armastus muusika vastu on vankumatu ning on aidanud teda siiani pea püsti hoida.

Roosi on kindel, et laulmist ta ei jäta, tampigu tema oskusi porri kas või kolm Mihkel Rauda.

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Sten pani 30 sekundiga Anna kõhus liblikad lendama
+33
1397666413
Saagim Aunaste nahutamise peale: ühel hetkel mõtlesin, et tõusen püsti ja lahkun
+29
1397718438
Kas sarnasus või eksitus? Ajaleht ajas Tanja segamini Eurovisiooni Poola esindajaga
+28
1397572324
Munadepühade eri/ Kuidas saab šokolaad päris kanamuna sisse?
+18
1397638596
Filmi «Fast and Furious 7» aitavad lõpetada Paul Walkeri vennad
+17
1397655192
Loe ja minesta: viis rabavat fakti Inim-Keni kohta!
+17
1397682955
Peaches Geldofi surmaga mattis perekond sõjakirve maha
+16
1397560252
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM