Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

Tätte-Matvere teevad veel ühe üllatussutsaka, ja veel tasuta

Lisaks äsjalõppenud ja ülimenukaks osutunud Jaan Tätte kontserdituurile, millele lisakontsertki väljahõigatud (19. august Tallinan lauluväljakul), saabub lisa reedel 13ndal Kuressaares, kui Tätte ja Matvere astuvad üles Kuressaares looduskaitsepäeval.

REKLAAM
REKLAAM

Kontsert algab kell seitse õhtul lossihoovis, kestab paar tundi, lisaks nimetatutele astuvad üles Tõnis Mägi ja Ott Lepland. Mägi ja Leplandi ühisesinemine on esmakordne, mehed on proovi tehes leidnud hea koostöö, teatab korraldajate poolelt Ingrid Peek.

Tättet polnud Kuressaarde raske kohale meelitada, on ta ju teada-tuntud loodusemees. «Loodus annab laulud,» pole Tätte kitsi loodust üheks oma olulisemaks ja suuremaks inspiratsiooniallikaks kiitmast.

Teise tandemi, Mägi-Lepland, programmist on teada, et esitusele tulevad laulud on välja valinud Mägi repertuaarist Lepland. Kas esitusele tuleb ka venekeelne «Sind otsides», nagu Uku Suviste seda Jurmalas tegi, selgub kohapeal.

See pole aga ikka veel kõik, kui kontsert läbi, saab looduskaitse 100. aastapäeva puhul minna igasugu töötubadesse küll nahkhiiri varitsema, ööputukaid püüdma ja lendtähti kaema, oma ala profid olukorda selgitamas. Üks nimi väärib siinkohal veel mainimist – Aleksei Turovski -, kes oma jututoas «Kes elab saare peal?» räägib kõikvõimalikest saareelanikest ja arutleb sellest, kust algab tsivilisatsioon ja lõpeb loodus, või siis vastupidi. Ja see kõik on huvilistele ilma rahata.

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Paul Walkeri tütar jagas liigutavaid pilte: isa, igatsen sind väga!
+61
1398192747
Staaristiil: Nicki Minaj'ist on saanud elegantne naine!
+35
1398192552
Olivia Munn paljastas, mida ta ei tee mehe nähes kunagi
+30
1398181876
Foto: Rihanna tähistas kanepipäeva läbipaistvas trikoos
+23
1398106855
Jay Z keeldub perega Kanye Westi ja Kim Kardashiani pulma minemast
+23
1398182208
Katy Perry otsib meest, kes talle lapse teeks
+21
1398082699
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM