Tagasi
Ott LeplandAnu SaagimAdeele SeppLea Dali LionMarten Kuningas Laura PritsPussy RiotPussy RiotToomas Hendrik IlvesEvelin IlvesTaavi Rõivas Maire AunasteKaja Kallas
Värskendamiseks tõmba
:

Ardo Kaljuvee: Putukad taldrikus on ebanormaalne

Unelmate paari saatest tuntuks saanud Ardo Kaljuvee ja Kairi Kask saabusid äsja üle kahe nädala kestnud huvireisilt Indiast. Reis Inidia põhjaosast lõunasse kujunes neile aga oodatust kirevamaks ja seikusrohkemaks.
REKLAAM
REKLAAM

«Reis oli liikuv ja aktiivne ning kasutasime seetõttu ka erinevaid transpordivahendeid, mis võimaldasid meil kokku puutuda India tõelise pale ja igapäevaeluga,» räägib Ardo Buduaarile

«Seal on ikka väga huvitav elukeskkond. Vähe sellest, et inimesed elavad seal praktiliselt tänava peal, magavad nad rahumeelselt und  ka risttee ohutussaarel nii, et käsi ulatub autotee peale. See on ikka uskumatu. Ja kusjuures keegi ei tee isegi väja... See on nende jaoks täiesti normaalne. Eestis oleks tal käsi 5 minutiga maha sõidetud,» on Ardo nähtust hämmingus.

«Siis teine seiklus oli reisimine öörongiga. Rong oli nii must ja räpane, et ei tahtnud isegi ühtegi asja seal puudutada. Selline tunne oli, et tahaks oma jalad ka maast lahti võtta ja üles rippuma panna,» naljatab Ardo. «Voodiriided, mis anti, olid määrdunud ja inimesed magasid rongis praktiliselt üksteise otsas. Taaskord päris hull kogemus,» räägib ta.

Veel arvab Ardo, et kohalike jaoks on igati normaalne, kui toidu sees on kihulased. «Käisime ka jõe peal paadiga sõitmas ning meile serveeriti seal süüa. Ei läinud minutitki, kui kogu  kauss valge riisiga oli putukaid täis. Me ise ei saanudki eriti midagi süüa, kuna see ei ole ju normaalne, et kauss on kihulastest punglil. Nende jaoks oli see aga täiesti okei, et taldrikus on ka putukad,» on Ardo nõutu.

Olenemata ekstreemsetest kogemustest jäi paarike siiski reisiga väga rahule!


 

REKLAAM
REKLAAM
Põhjus:

Logi sisse:
Vaata kommenteerimise tingimusi |Näita e-maili avalikult:
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
Top kommid
Paul Walkeri tütar jagas liigutavaid pilte: isa, igatsen sind väga!
+69
1398192747
Staaristiil: Nicki Minaj'ist on saanud elegantne naine!
+47
1398192552
Uku Suviste organiseeris Kristjan Kasearule esmaspäevaks sünnipäevapeo
+36
1398241348
Olivia Munn paljastas, mida ta ei tee mehe nähes kunagi
+34
1398181876
Jay Z keeldub perega Kanye Westi ja Kim Kardashiani pulma minemast
+28
1398182208
Jalaga piki pead saanud poiss saab tänu 9-sekundilisele videole rikkaks!
+28
1398271310
Esmakordselt esineb Tallinnas maailmakuulus grupp OneRepublic!
+25
1398279695
Drew Barrymore sünnitas teise tütre, kes sai poisiliku nime
+23
1398249115
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM
REKLAAM